Dbać o rowerzystów? Serwis Door2Door dla pracowników

Wiele pisaliśmy o tym dlaczego firmie opłaca się to, że pracownicy dojeżdżają do firmy na rowerze. Można o tym poczytać w artykule Czemu pracodawcy powinni dbać o rowerzystów w swoich firmach?

A gdyby tak w ramach motywacji czy podziękowań pracodawcy opłacali naprawę roweru? To już nie fikcja a rzeczywistość, takie działania stosowane są już na zachodzie ale teraz czas na Polskę.

Serwis Rowerowy DOOR2DOOR

Cała idea polega na tym, żeby jeszcze bardziej ułatwić rowerzystom na zadbanie o stan techniczny swojego roweru.
To przecież najbardziej aktywni rowerzyści, którzy CODZIENNIE dojeżdżają do pracy na rowerze, mają największy problem z przserwisowaniem roweru.

Po pierwsze ich rowery maja duże przebiegi a jak wiadomo wraz z dużym zużyciem części eksploatacyjnych rower wymaga częstego serwisu

Po drugie używając roweru jako stałego środka transportu mało kto możliwość, żeby obejść się bez roweru przez dłuższy czas.

Rozwiązaniem może być serwis DOOR2DOOR, dzięki któremu cała procedura obywa sprawnie i szybko a osoba pracująca nie musi martwić się o zapisy do serwisu czy długo czekać na naprawę swojego jednośladu

“Dni serwisowe” to nie wszystko

Wielu pracodawców decyduje się na zorganizowanie dni serwisowych w swojej firmie i chwała im za to!
Jednak czy w ciągu kilku godzin da się kompleksowo naprawić rower? To raczej rozwiązanie doraźne ale jak wiadomo centrowanie kół, wymiana napędu czy serwis łożysk to raczej długotrwałe naprawy. Nie da się wiec w pełni naprawić roweru na podstawowym przeglądzie

Sprawy rower to bezpieczeństwo komfort i uśmiech na twarzy

Czemu w ogóle piszemy o kompleksowym serwisie rowerów ? To po pierwsze bezpieczeństwo – sprawne hamulce, dokręcone śrubki i kierownica. To też poprawa komfortu jazdy nie wspominając juz o tym że rower po serwisie podobno “jeździ sam”.
Na końcu chyba najważniejsze, to uśmiech na twarzy osoby, która nie musi się już rozpraszać żadnymi dziwnymi odgłosami czy niesprawnymi przerzutkami, które jak wskoczą a innym razem stawiają czynny opór.