Spot reklamujący BIKE SPOT w autobusach i tramwajach ZTM

Nasz Spot kampanii reklamujący naszą akcję BIKE SPOT – miejsca przyjazne rowerzyście pojawił się  w autobusach i tramwajach ZTM w Warszawie

Cieszymy się, że w ten sposób nasza inicjatywa dotarła do tak dużej grupy docelowej. Przypominamy, że BikeSpot  to akcja, której celem jest propagowanie miejsc przyjaznych rowerzystom i rowerzystkom. Na stronie naszej stronie  miłośnicy dwóch kółek mogą szybko sprawdzić lokalizację miejsc, które są dostosowane do ich potrzeb. I poznać marki przyjazne rowerzystom.  Wszystkie wskazane miejsca zostały przez nas zweryfikowane. Opatrzyliśmy jest specjalnym certyfikatem BikeSpot i naklejkami z nazwą akcji.

Spot kampanii BikeSpot

Spot został stworzyli nasi wolontariusze i trwa 45 sekund. Pokazuje sytuację, z którą często spotykają się rowerzyści, brak miejsca na przypięcie rowerów. W rezultacie okazuje się, że rowerzyści są marginalizowali. W humorystyczny sposób pokazaliśmy obraz, w którym jeden z rowerzystów zostaje na zewnątrz kawiarni pilnując rowerów podczas gdy reszta spędza czas w kawiarni. Kolejna scena pokazujemy miejsce przyjazne rowerzyście, w którym rower można nawet prowadzić do lokalu. Dzięki temu  wszyscy mogą razem cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.